Поки дитсадок не працює: працівники закладу на Черкащині допомагають армії

Поки дитсадок не працює: працівники закладу на Черкащині допомагають армії

Поки дитсадок не працює: працівники закладу на Черкащині допомагають армії
Суспільне Черкаси

Працівниці дитсадка в Білозір’ї виготовляють пиріжки для військових на передову. Заклад нині дітей не приймає через відсутність укриття, розповіла директорка Світлана Загранічна.

Колектив збирається разом, щоб підтримати українську армію випікаючи здобу. Для настрою наспівують пісню про парову машину.

Першою заспівує шеф-кухарка Тетяна Ковальська. Хоч кожна з жінок вдома теж випікає пиріжки для військових, тут колективом керує саме вона:

"На всіх кричу, щоб викачували тісто, коли з посудини викидається, тому що буде дуже красивий пиріжок", — пояснила пані Тетяна.

пиріжки
Суспільне Черкаси

За словами Тетяни Ковальської, печуть пиріжки з яблуками, вишнею та капустою. Робота в руках господинь кипить. Кожна формує пиріжок по-своєму. Ольга Чмиренко робить це так, як вчила її мама та бабуся:

"Я кладу начиночку, зліплюю, віночок заплітаю — так робила моя бабуся й мама. Тож і мені так подобається ліпити".

Поки єдиний садочок в Білозір’ї дітей не приймає через відсутність укриття, пояснила директорка закладу Світлана Загранічна. Тому, як тільки потрібно приготувати страви для військових, працівники збираються в харчоблоці:

"Для нас головне, щоб був запит від волонтерів. Ми повідомляємо в групі своїй, що потрібно і на який час: чи вареники, чи пиріжки. Потім всі відгукуються і ми збираємось".

пиріжки
Суспільне Черкаси

Пані Світлана зазначила, що підрахувати, скільки загалом виготовили смаколиків, не береться:

"Ми хотіли підрахувати те, скільки ми всього зробили. Однак це просто тисячі пиріжків. Вареники краще виміряти відрами, бо поштучно — це неможливо".

Готувати для військових в радість, зазначили працівниці. Та за дитячими голосами тут сумують.

"Ми за дітьми дуже скучили. Кожного разу збираємося і кожного разу згадуємо, де наші дітки", — прокоментувала шеф-кухарка Тетяна Ковальська.

пиріжки
Суспільне Черкаси

Поки війна, пектимуть стільки, скільки проситимуть із фронту.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок