Зеленський вперше провів засідання Ставки на виїзді — у Дніпрі

Зеленський вперше провів засідання Ставки на виїзді — у Дніпрі

Президент Володимир Зеленський під час звернення 27 березня 2023 року
Президент Володимир Зеленський під час звернення 27 березня 2023 року. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський 27 березня вперше провів виїзне  засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Воно відбулося у Дніпрі. Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому зверненні.

“Щойно провів засідання Ставки — вперше на виїзді, у Дніпрі. Саме тут — у стратегічному місті центру нашої країни, після відвідин Марганця і Нікополя, Запоріжжя, передових позицій наших воїнів у Запорізькій області”, — сказав президент.

За його словами, командувачі оперативних напрямків доповіли фактичну ситуацію.

“Генерал Сирський, генерал Тарнавський — вони були особисто; ті, хто очолює оборону на Донеччині, у найбільш гарячих напрямках. Були й онлайн-доповіді командувачів ОСУВ, що прикривають південь і північ. Була доповідь Головкома, керівника ГУР МО”, — сказав Зеленський.

Президент розповів, що на Ставці обговорили загальну ситуацію у прифронтових районах, укріплення і захист українських рубежів по всій протяжності фронту — від Херсонщини до Харківщини.

“Кожен командувач розуміє, що ворог повинен відповідати за кожен удар по наших містах і селах, по наших людях. За Словʼянськ, за Костянтинівку і Дружківку, за Авдіївку і Торецьк, за весь біль українців — і не лише за час повномасштабної війни, а й за час від 14-го року”, — сказав президент.

Він додав, що Дніпро є фортецею України вже понад 9 років, увесь цей час підтримує фронт і бійців.

“Саме тут, у Дніпрі, ще від 14-го року тисячам наших воїнів врятували здоров’я після поранень. Дніпро концентрував роботу волонтерів – від перших тижнів агресії в 14-му році”, — сказав Зеленський, який 27 березня відвідав Запорізьку та Дніпропетровську області.

27 березня під час робочої поїздки на Дніпропетровщину президент України Володимир Зеленський відвідав місто Нікополь, яке перебуває під постійними обстрілами армії РФ.

Крім того, 27 березня президент України, перебуваючи в Запоріжжі з робочою поїздкою, зустрівся із генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем Гроссі. Також на Запоріжжі Зеленський відвідав передові позиції українських захисників, побував у військовому госпіталі, провів нараду з військовим командуванням і керівниками правоохоронних органів області та оглянув у Запоріжжі будинки, які частково зруйновані внаслідок російських обстрілів 22 березня 2023 року.

Читайте також

Зеленський на Запоріжжі, стабілізація ситуації в районі Бахмута, обстріл Слов'янська. 397 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок