РФ, ймовірно, поновила постачання "Шахедів" з Ірану — британська розвідка

РФ, ймовірно, поновила постачання "Шахедів" з Ірану — британська розвідка

РФ, ймовірно, поновила постачання "Шахедів" з Ірану — британська розвідка
. Іранські дрони Shahed-136. Фото: mil.in.ua

Росія, найімовірніше, змогла поновити свої запаси іранських дронів Shahed-136, що дозволили російським військам проводити нові атаки проти України після двотижневої перерви.

Про це у Twitter повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Як зазначили в міністерстві, від початку березня 2023 року Росія, ймовірно, запустила щонайменше 71 ударний безпілотний літальний апарат (OWA-UAV) серії "Shahed" іранської розробки по цілях по всій території України.

"Ці атаки відбулися після двотижневої паузи в атаках OWA-UAV наприкінці лютого 2023 року. Росія, ймовірно, почала регулярно отримувати невелику кількість Shahed OWA-UAV" — йдеться у повідомленні.

За даними Міноборони королівства, Росія, ймовірно, запускає "Шахеди" з двох напрямків: з Краснодарського краю на сході та з Брянської області на північному сході.

"Це дозволяє Росії гнучко націлюватися на широку частину території та зменшує час польоту до цілей на півночі України", — зазначається в дописі.

Британська розвідка припускає, що ці дії ймовірно, також спрямовані на те, щоб виснажити українську протиповітряну оборону.

Читайте також

Росія будує ядерне сховище у Білорусі, Міноборони України закликало до інформаційної тиші. 396 день війни. Онлайн

На початок