У Сумах відбувся футбольний матч “Ліги учасників АТО”

.

Футбольний матч “Ліги учасників АТО” у дивізіоні “Північ” відбувся у Сумах 20 червня на полі футбольного центру “Барса”. Сумський “Ураган” приймав чернігівську команду “Старт”.

Матч команди розпочали із загального фото та хвилини мовчання у пам'ять про загиблих побратимів.

Рахунок у матчі відкрили сумчани на четвертій хвилині гри. Вітання товаришів по команді приймав Ігор Царенко.

На відпочинок команди пішли за рахунку 2:0 на користь “Урагану”. На 27-мій хвилині гри відзначився Андрій Скрипченко.

Після перерви моменти, які могли б змінити рахунок у матчі, мали як футболісти сумської, так і чернігівської команд. Але у сітку воріт м’яч більше так і не потрапив - 2:0, і друга перемога сумської команди у сезоні.

Автор - Олексанадр Качанов.

• Інша команда Сумщини, яка бере участь у турнірі, - "Калібр" із Шостки - грала у Києві проти "Динамо АТО". Перемогу у матчі завдяки дублю Олега Штурми та голам Сергія Павлюка і Юрія Овдієнка з рахунком 4:0 святкував"Калібр".
  • “Ураган” з шістьма очками йде на другому місці у турнірній таблиці дивізіону, “Калібр” з трьома - на шостому.