Міноборони закликає до інформаційної тиші щодо контрнаступу ЗСУ

Міноборони закликає до інформаційної тиші щодо контрнаступу ЗСУ

Міноборони закликає до інформаційної тиші щодо контрнаступу ЗСУ
. Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Фото: УНІАН

Українцям слід дотримуватись режиму "інформаційної тиші" та не поширювати інформацію про можливий контрнаступ Сил оборони.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Добре, що ніхто публічно не обговорював контрнаступ на Харківщині до його початку. І була повністю закрита зона бойових дій для доступу будь-кого, крім військових. Тоді було реалізовано найуспішнішу операцію за час повномасштабного вторгнення з точки зору інтенсивності звільнення наших територій", — написала урядовиця на своєму Telegram-каналі.

Маляр зауважила, що тиша дала військовим можливість виграти час і виконати свою роботу.

"Я нагадаю, що стратегічні військові плани і задуми мають право оприлюднювати три особи в цій державі — Верховний головнокомандувач (президент), міністр оборони, головнокомандувач. Всі інші — лише цитувати", — наголосила вона.

Окрім того, урядовиця закликала не ставити експертам в ефірах питання, пов’язані з контрнаступом, не писати у блоги на цю тему та взагалі публічно не обговорювати військові плани української армії.

"У нас один стратегічний план — звільнити всі наші території. А деталі — то вже військова таємниця. Їх оприлюднюють три вищеназвані особи, коли є така військова задача. Бо інформація — це теж зброя і ми нею теж воюємо", — підсумувала Ганна Маляр.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю японському виданню The Yomiuri Shimbun, що Україна поки що не може розпочати масштабний контрнаступ через недостатню кількість техніки та боєприпасів.

Читайте також

МЗС спростувало заяви ООН щодо "жорстокого" поводження з полоненими РФ, бої за Бахмут тривають. 395 день війни. Онлайн

На початок