На Черкащині фіксують зростання захворюваності на COVID-19

На Черкащині фіксують зростання захворюваності на COVID-19

На Черкащині фіксують зростання захворюваності на COVID-19
Суспільне: Черкаси

На Черкащині протягом останнього тижня фіксують зростання захворюваності на COVID-19, розповів під час брифінгу в ОВА головний санітарний лікар області Володимир Папач.

Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного Анна Іщенко з прессцентру.

З його слів, у лютому епідеміологічна ситуація в області суттєво загострилася:

"Починаючи з лютого ми маємо щотижневе зростання інфікування COVID-19 на 40-60%. За тиждень в області виявили 683 випадки захворювання, що становить 57,5% на 100 тисяч населення (з них дітей – 55), що на 47,2% більше ніж за попередній тиждень", – пояснив медик.

"Якщо на піку захворюваності на стаціонарному лікуванні перебували близько 3 тисяч пацієнтів на добу, то станом на 24 березня 219. Утім це втричі більше, ніж на початку року — було 89 пацієнтів", – додала перший заступник керівника Черкаської ОВА Наталія Кравченко.

Нині в області розгорнуто 2 225 ліжок для лікування коронавірусу у стаціонарі, розповіла начальниця управління охорони здоров'я Антоніна Уманець:

"В області на лікуванні перебуває 1 069 пацієнтів із яких амбулаторно лікуються 850. У стціонарі перебувають 219. Тобто завантаженість ліжок по області у межах 9%.".

У Каневі на Черкащині зросла кількість інфікованих на COVID-19

За словами заступниці керівника Черкаської ОВА Наталії Кравченко, щеплення нині лишається єдиним способом вберегтися від інфікування. Де нині можна щепитися та які доступні вакцини, розповіла завідувачка відділу імунопрофілактики ДУ "Черкаський обласний ЦКПХ МОЗ України" Ірина Шуляренко. Подробиці у відео:

Що відомо

  • Всього із початку пандемії медики в області зареєстрували 198 151 випадок захворювання на COVID-19, із них – 14 523 дітей.
  • Одужало всього хворих – 194 074, померли 3 247 з-поміж хворих.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок