Мавку у мультфільмі "Лісова пісня" зіграла Таісія Хвостова з Сум

Мавку у мультфільмі "Лісова пісня" зіграла Таісія Хвостова з Сум

Мавку у мультфільмі "Лісова пісня" зіграла Таісія Хвостова з Сум
Фото: Таісія Хвостова

Акторка з Сум Таісія Хвостова зіграла персонажа Мавку в українському мультфільмі "Мавка. Лісова пісня". Про це вона повідомила у своєму Інстаграм-профілі.

Робота над персонажем тривала понад два роки, зазначила акторка.

"2,5 роки роботи, 3,5 роки мовчання. Нарешті я можу сказати: я — Мавка... Побачивши вперше тизер мультфільму "Мавка", я закохалася у проєкт, мене охопила неймовірна радість і гордість, що це наш український продукт. З того часу підписалася на сторінки проєкту і з нетерпінням чекала прем’єри. Але хто ж знав, що через рік я подарую цій героїні свою душу", — написала Таісія.

Що відомо

  • Мультфільм "Мавка. Лісова пісня" за три тижні показів став найкасовішим фільмом за час незалежності. Лише за три тижні в українському прокаті на мультфільм продали 642 671 квиток, а касові збори склали понад 80 мільйонів гривень. Покази ще тривають.
  • У прокат "Мавка" вийшла ще 2 березня – одночасно зі стартом прокату в Північній Африці та на Близькому Сході. Окрім того, український мультфільм покажуть у понад 20 країнах, зокрема у США, Канаді, Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Польщі.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок