Суд визнав винною в колабораційній діяльності колишню працівницю ЦНАП Пологівської міської ради

Суд визнав винною в колабораційній діяльності колишню працівницю ЦНАП Пологівської міської ради

Суд визнав винною в колабораційній діяльності колишню працівницю ЦНАП Пологівської міської ради
Засуджена у колабораціонізмі працівниця ЦНАП виконавчого комітету Пологівської міськради, 21 березня 2023 року. Фото: Запорізька обласна прокуратура

Колишню працівницю ЦНАП виконавчого комітету Пологівської міськради суд визнав винною в колабораційній діяльності. Жінка добровільно пішла на співпрацю з росіянами та обійняла посаду голови так званої "Військово-цивільної адміністрації сіл Семенівка і Григорівка Пологівського району".

Про це, сьогодні, 21 березня, повідомили у пресслужбі Запорізької обласної прокуратури.

За даними слідства, в червні 2022 року, залишаючись на тимчасово окупованій території Запорізької області, жінка брала активну участь в організації та проведенні незаконного референдуму на тимчасового окупованих територіях Пологівського району, допомагала розповсюджувати sim-карти російських операторів та схиляла населення до співпраці з росіянами:

"Також організовувала серед вчителів та директорів навчальних закладів зібрання, на яких закликала відновити навчальний процес за стандартами освіти держави РФ", – йдеться в повідомлені.

Суд визнав жінку винною за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність) та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна з позбавленням права обіймати посади в органах влади незалежно від форми власності строком на 15 років.

Читайте також

СБУ повідомила про підозру студентці, яка очолила проросійське видання в Бердянському районі

У Запоріжжі внаслідок пожежі загинула жінка

Заступнику голови псевдоадміністрації окупованої території Запорізької області повідомили про підозру

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Вибір редакції

На початок