У Франції через протести арештували 169 людей

У Франції через протести арештували 169 людей

У Франції через протести арештували 169 людей
Протести у Парижі, 18 березня 2023 року. Фото: AP

Цими вихідними мешканці Франції вийшли на акції протесту проти пенсійної реформи. Під час заворушень правоохоронці затримали 169 людей, з них 122 — у Парижі.

Про це повідомляє Le Figaro.

"Противники пенсійної реформи продовжують висловлювати своє обурення. Збори продовжують відбуватися у регіонах та Парижі, іноді без дозволу префектури; або продовжуються незаконно після наказу про розгін", — йдеться у повідомленні.

Міністерство внутрішніх справ зазначило, що у Франції загалом заарештували 169 людей, у тому числі 122 особи в Парижі, де на демонстрацію вийшли до 4200 людей. Ввечері 18 березня між ними та правоохоронцями відбулись сутички.

Площа Згоди у французькій столиці тепер заборонена для протестів за рішенням префекта після двох ночей незаконних зборів, під час яких демонстранти осквернили об'єкти, розташовані на площі.

"У суботу це символічне місце Парижа було поставлено під найсуворіше спостереження сотень поліцейських, і там були попередньо встановлені водомети. За даними журналістів, поліція провела численні обшуки перехожих", — пише видання.

Окрім того, по кілька сотень демонстрантів вийшли на вулиці Марселі, а також у Ліллі, Ам'єні, Кані, Сент-Етьєні, Руані, Безансоні, Діжоні, Греноблі та інших містах Франції.

Читайте також

Санкції проти російського ВПК, обстріл Краматорська. 389 день війни. Онлайн

На початок