В Еквадорі стався землетрус, є загиблі

В Еквадорі стався землетрус, є загиблі

В Еквадорі стався землетрус, є загиблі

18 березня поблизу узбережжя Еквадору стався землетрус, внаслідок події загинули щонайменше 14 людей, сотні дістали поранення.

Про це повідомляє Reuters.

"Щонайменше 14 людей загинули внаслідок сильного землетрусу, який стався в суботу у прибережному районі Еквадору та на півночі Перу, внаслідок чого було пошкоджено конструкції кількох будинків, шкіл та медичних центрів", — йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, магнітуда землетрусу становила 6,8 бала.

"Землетрус магнітудою 6,8, оцінений Геологічною службою США (USGS), стався на глибині 66,4 кілометра приблизно за 10 кілометрів від міста Балао в провінції Гуаяс", — пишуть журналісти.

Влада Еквадору заявила, що землетрус не може спричинити цунамі.

"Ми залишаємося на території, перевіряючи збитки, завдані землетрусом сьогодні вранці. Я хочу підтвердити, що я з вами, і висловити свою солідарність та відданість жертвам", — написав президент Еквадору Гільєрмо Лассо у Twitter.

Інформаційне агентство президента повідомило, що внаслідок землетрусу загинули 14 людей, понад 380 осіб дістали поранення, переважно в провінції Ель-Оро. Також через подію зруйновано щонайменше 44 будинки, ще 90 отримали пошкодження. При цьому постраждали близько 50 навчальних закладів та понад 30 медичних центрів, кілька доріг було заблоковано зсувами, спричиненими землетрусом. Аеропорт Санта-Роза зазнав незначних пошкоджень, але продовжував працювати.

Агентство також повідомило, що державна нафтова компанія Petroecuador евакуювала та призупинила діяльність на кількох об'єктах з міркувань обережності, але не повідомила про пошкодження.

За даними Інституту геофізики Еквадору, за початковим землетрусом протягом наступної години було два слабкіших підземних поштовхи. Влада Перу заявила, що землетрус відчувався в північному регіоні країни, але не було жодних безпосередніх повідомлень про постраждалих або постраждалих.

6 лютого 2023 року на південному сході Туреччини та на території Сирії стався потужний землетрус. Його жертвами стали понад 50 тисяч людей.

На початок