Нардеп від "ЄС" генерал-лейтенант Забродський складає депутатські повноваження

Нардеп від "ЄС" генерал-лейтенант Забродський складає депутатські повноваження

Михайло Забродський
Михайло Забродський. Фото: з Фейсбуку М. Забродського

Народний депутат від “Європейської солідарності” генерал-лейтенант Михайло Забродський написав заяву про складання депутатських повноважень. Відповідний проєкт постанови про дострокове припинення його повноважень народного депутата України зареєстровано у Верховній раді.

"Складаю депутатські повноваження, відповідно до пункту 1 частини другої статті 81 Конституції України, пункту 1 частини першої статті 4 Закону України "Про статус народного депутата України", — йдеться у заяві Забродського, датованій 10 березня.

Заява Михайла Забродського про складання депутатських повноважень
Нардеп від "ЄС" генерал-лейтенант Забродський складає депутатські повноваження. Фото: заява Михайла Забродського на сайті ВРУ

Як пише нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, Забродський вирішив зосередитись на допомозі ЗСУ.

За словами депутата від "Голосу" Ярослава Юрчишина, Забродський вже давно допомагає Генштабу й особисто головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному.

Михайло Забродський — перший заступник голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Обраний до Верховної ради 2019 року. Забродський ішов четвертим номером у списку "Європейської солідарності".

З весни 2014 р Забродський брав участь в АТО на сході України. В березні 2015 року Забродського призначили командувачем Високомобільних десантних військ України. У листопаді 2017 року був призначений командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ.

На запит Руху ЧЕСНО у червні 2022 року регламентний комітет ВРУ повідомив, що відносно народного депутата від "ЄС" Михайла Забродського є лист Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про перебування з 24 лютого 2022 року нардепа у розпорядженні Міністра оборони України.

Читайте також

Росія продовжує атакувати Бахмут, Зеленський може провести перемовини із президентом Китаю. 387 день війни. Онлайн

На початок