З початку року "Пакунки малюка" отримали 422 родини Житомирщини

З початку року "Пакунки малюка" отримали 422 родини Житомирщини

З початку року "Пакунки малюка" отримали 422 родини Житомирщини
Фото: Суспільне Житомир

З початку 2023 року пологовими будинками області було видано 422 "Пакунки малюка". Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА.

Також у повідомленні йдеться, що 949 людей замість "Пакунку малюка" обрали грошову компенсацію вартістю одного "Пакунку малюка".

Постановою Кабінету Міністрів України під час дії воєнного стану знято обмеження використання коштів грошової компенсації виключно на дитячі товари. Родини можуть купувати будь-які необхідні товари – їжу, ліки, пальне, аби вивезти дитину в безпечне місце. Окрім того, кошти компенсації можна зняти готівкою та перерахувати на інший рахунок або оплатити онлайн необхідні витрати.

"Якщо кошти грошової компенсації, невикористані впродовж 12 місяців з дня зарахування, то вони не будуть повертатись на рахунок Міністерства соціальної політики України та залишаться на рахунках отримувачів", – йдеться у повідомленні пресслужби Житомирської ОВА.

Для оформлення грошової компенсації "Пакунок малюка" необхідна заява від родини, копія свідоцтва про народження дитини або документа, що підтверджує народження дитини, довідку з пологового будинку про неотримання "Пакунку малюка" та в разі влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя або до дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї потрібна копія рішення про встановлення опіки.

Подати заяву для отримання грошової компенсації "Пакунок малюка" можна онлайн на порталі "Дія".

Читайте також

  • На Житомирщині затримали двох чоловіків зі зброєю та тушею косулі.
  • В одному з житомирських ліцеїв троє дітей захворіли на ротавірусну інфекцію – що відомо.
  • Два місяці цілодобового арешту – офіцеру, який побив строковика, обрали запобіжний захід.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок