Працюють у холод і в дощ: як комунальники відзначають професійне свято

Працюють у холод і в дощ: як комунальники відзначають професійне свято

Працюють у холод і в дощ: як комунальники відзначають професійне свято
Суспільне Черкаси

19 березня, працівники житлово-комунальної сфери відзначають професійне свято. За що люблять свою роботу, де беруть натхнення та чи часто чують слова вдячності розповіли Суспільному.

Працівник комунального підприємства "ЧЕЛУАШ" Дмитро Культєпов працює шостий рік. "Робота важкувата, зате ніколи не буває сумно. Щодня є робота: щось підлатати, десь прибрати. І з людьми спілкуєшся, і гроші само собою платять", — розповів пан Дмитро. Найбільше його надихають відгуки людей: "Інколи, рідко зараз, але дякують".

Працюють у холод і в дощ: як комунальники відзначають професійне свято
Суспільне Черкаси

Галина Харченко — маляр. Каже, що любить бачити, як кожним порухом пензлика змінює Черкаси.

"Коли дивишся, що красиве твоє місто, зупинки красиві, все доглянуте, прибране — люблю свою роботу", — розповіла пані Галина.

Містяни бачать чисте та доглянуте місто. Це справа рук щонайменше двох з половиною сотень людей, пояснив інженер "ЧЕЛУАШ" Олександр Гуленко. "Комунальники працюють 24 на 7, особливо у зимовий період. Є люди, які і о 5-й ранку виходять".

Для комунальників не існує поганої погоди, додав електромонтер Олександр Ніколенко:

"Постійно на вулиці, вітер, холод, в дощ звичайно не працюємо, але інколи аварійні роботи приходиться. Подобається робота з електрикою, коли все збираєш, а воно працює, мені це подобається", — сказав пан Олександр.

Важливість вуличного освітлення люди сповна оцінили під час режиму економії електроенергії, розповів Директор комунального підприємства "Міськсвітло" Віталій Тєрьохін.

"Нині на підприємстві працює 36 працівників. Замінюємо лампи освітлення. Також у нас багато наших мереж знаходять на спільній підвісці з Черкаським міським РЕМом, із Електротрансом, тобто виконуємо роботу спільно з ними, по заміні опор, по заміні дротів, тобто роботи вистачає",

Бригадир Черкасиводоканалу Віталій Мороз 17 років трудиться, щоб у кранах містян завжди була вода, а каналізація працювала справно:

"Буває, до ночі і вночі працюємо, ну не покинеш же, хоч у мене зміна до 20.00, але якщо потрібно виконати роботу, і багато мешканців без води, ми все одно працюємо. Дехто говорить: та кому та вода вночі потрібна, а щоб завтра зранку встали, умилися, зуби почистили".

Працюють у холод і в дощ: як комунальники відзначають професійне свято
Працюють у холод і в дощ: як комунальники відзначають професійне свято. Суспільне Черкаси

Старший майстер мереж водопостачання та водовідведення Віталій Токар також дуже любить свою роботу:

"Ніколи не ображався, скільки б не дали зарплати, найголовніше, що мені подобається робота, в мене буває дружина говорить: от ти б і жив би там... У нас на підприємстві є плакат із написом "Вода – це життя", без води люди не можуть, я знаю".

Напередодні професійного свята працівники бажають собі та колегам здоров’я та сил. Працівники "Черкасиводоканал" відзняли гумористичне вітання для колег та користувачів.

Повне відео

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок