Товариство з Черкащини завищувало ціни на газ для закладу освіти Дніпра

Товариство з Черкащини завищувало ціни на газ для закладу освіти Дніпра

Товариство з Черкащини завищувало ціни на газ для закладу освіти Дніпра
pexels.com

Товариство з Черкащини завищувало ціни на газ для Українського державного університету науки і технологій міста Дніпро. Це довели в суді, розповіла Суспільному речниця обласної прокуратури Богдана Кулик.

"Прокуратура в суді довела, що товариство з Черкащини неправомірно ініціювало перед закладом освіти питання про укладення трьох додаткових угод щодо збільшення ціни на газ на понад 30% через менш ніж місяць з моменту підписання основного договору", — розповіла речниця.

У суді довели, що зміни умов договору безпідставні, бо коливання вартості товару на ринку під час укладення додаткових угод не підтверджено. Відповідно господарський суд Черкаської області задовольнив позов та зобов’язав товариство сплатити майже 350 тисяч гривень.

"Не бажаючи сплачувати кошти до бюджету, черкаське товариство оскаржило вказане рішення суду. Однак Північний апеляційний господарський суд підтримав правову позицію прокурора щодо незаконності збільшення цін та залишив рішення суду першої інстанції про стягнення 350 тисяч гривень до місцевого бюджету в силі", — додала речниця.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок