На окупованій Луганщині вимоги до паспортизації стають все більш жорсткими — ОВА

На окупованій Луганщині вимоги до паспортизації стають все більш жорсткими — ОВА

На окупованій Луганщині вимоги до паспортизації стають все більш жорсткими — ОВА
Паспорт РФ. Фото: Getty Images

У Луганській області окупанти змушують людей тільки отримувати паспорти та громадянство РФ, а й відмовлятись від українського. Найсуворіші вимоги — при влаштуванні на роботу та оформленні соціальних виплат.

Про це повідомляє Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.

"Стають жорсткішими вимоги загарбників при влаштуванні на роботу, зокрема, до державних і муніципальних органів, та оформленні соціальних виплат. Вони все частіше вимагають, крім паспорта РФ, ще й припинення українського громадянства", — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що людей змушують відмовлятись від використання українського паспорта та інших документів.

Зазначили, що для прискорення цих процесів, держдума РФ ухвалила законопроєкт, згідно з яким вважається що людина більше не громадянин України з моменту подачу заяви на припинення громадянства, а не по факту його припинення.

Що відомо про ситуацію на Луганщині

  • В окупованому Рубіжному Луганської області російські військові заселяються у квартири цивільних людей на першому та другому поверхах.
  • В окупованій Кремінній виселяють місцевих жителів із приватних будинків, аби заселити російських військових. Також у Нижній Дуванці на Сватівщині росіяни заселяються як в порожні будинки, так і в ті, що їм сподобалися.
  • У Рубіжному окупанти, військові РФ та колаборанти з-поміж місцевих жителів заселяються у порожнє житло людей, що поїхали з Луганщини в евакуацію.
  • 16 жовтня в Рубіжному прибулі чеченські військові виселяють жителів зі своїх осель.
  • У тимчасово окупованих населених пунктах Луганської області школярів примусово переводять на дистанційне навчання, аби звільнити місце для військових РФ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок