Ми маємо боротися відчайдушно: технік-будівельник з Черкащини став добровольцем загону "Лють"

Ми маємо боротися відчайдушно: технік-будівельник з Черкащини став добровольцем загону "Лють"

Ми маємо боротися відчайдушно: технік-будівельник з Черкащини став добровольцем загону "Лють"
Скрін з відео Головного управління поліції у Черкаській області

Людина має робити все можливе, аби допомогти своїй країні, вважає доброволець бригади “Лють” Назарій Гуцал з Черкащини. Йому 31 рік, за освітою він технік-будівельник, розповіла речниця поліції області Зоя Вовк.

"Назар має освіту техніка-будівельника і зараз працює на каменедобувному заводі. Вірить, що людина має робити все можливе, аби допомогти своїй країні. Тому вирішив приєднатися до бригади Національної поліції України "Лють" й допомогти нашим захисникам боротися з російським окупантом", — розповіла речниця.

Чоловік дізнався про набір із соціальних мереж та подав анкету до бригади "Лють" в Головному управлінні Національної поліції Черкаської області. Детально вивчив вимоги до кандидатів та успішно пройшов всі етапи відбору.

Тренуються штурмувати й відпрацьовують тактичну медицину: на Черкащині навчаються добровольці "Сталевого кордону"

"До війни я і моя родина мали багато планів. Ми з дружиною виховували сина та будували чудове майбутнє для нього. Війна внесла свої корективи. Ще до подачі документів до штурмової бригади у мене була непереборна лють до загарбників, які знищують все на своєму шляху. Щодня ми бачимо жахливі наслідки війни, зламані життя, знищені будівлі. Через це ми не маємо права здаватися, ми маємо продовжувати боротися відчайдушно", — розповів Назарій.

Попереду у добровольця три місяці посилених навчань із професійними інструкторами з вогневої, тактичної, домедичної та фізичної підготовки.

“Я відчуваю, що разом із побратимами у бригаді “Лють” ми будемо міцно стояти на захисті до перемоги”, — додав Назарій.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок