Максим Марченко прокоментував своє звільнення з посади начальника ОВА

Максим Марченко прокоментував своє звільнення з посади начальника ОВА

Максим Марченко прокоментував своє звільнення з посади начальника ОВА
Максим Марченко. Фото: Одеська ОВА

Максим Марченко у зверненні 15 березня прокоментував своє звільнення з посади начальника ОВА та заявив, що сподівається незабаром повернутися до лав ЗСУ.

"Боротьба триває… І я вважаю, що повинен робити те, що вмію найкраще — вбивати ворогів та воювати заради майбутнього України. Сподіваюсь, що незабаром я повернусь до своєї улюбленої справи. Але моя душа та серце назавжди залишаються в Одесі", — написав він у своєму каналі.

Він подякував Зеленському за можливість керувати "найкращою областю нашої держави", а також зазначив, що найвищою оцінкою його діяльності було те, що люди писали "наш Марченко".

Уряд погодив рішення звільнити Максима Марченка 14 березня. 15 березня Зеленський підписав указ про звільнення його із посади.

Чому звільняють Максима Марченка та чи дійсно справа не лише у корупційних скандалах? Чому уряд не пояснює причини кадрових змін? У чому проблема очільників Одеської ОДА та хто має зайняти посаду замість Марченка — Суспільне спробувало розібратися у ситуації та поспілкувалося із представником Одеської обласної організації "Комітету виборців України" Анатолієм Бойком.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок