У МЗС запросили до України губернатора Флориди. Він назвав вторгнення РФ "територіальною суперечкою"

У МЗС запросили до України губернатора Флориди. Він назвав вторгнення РФ "територіальною суперечкою"

Олег Ніколенко
Речник МЗС України Олег Ніколенко. Фото: Facebook Олег Ніколенко

Міністерство закордонних справ запросило до України губернатора американського штату Флорида Рона ДесантісаАмериканський політик-республіканець, 46-й губернатор штату Флорида з 8 січня 2019. З 2013 до 2018 роки представляв 6-й округ штату Флорида в Палаті представників. Потенційний конкурент Дональда Трампа на виборах на пост глави США у 2024 від республіканської партії., який назвав повномасштабне вторгнення Росії "територіальною суперечкою".

Про це написав речник МЗС України Олег Ніколенко.

"Ми впевнені, що як колишній військовий офіцер, направлений у зону бойових дій, губернатор Рон Десантіс знає різницю між "суперечкою" та війною", — зазначив Ніколенко.

У зв'язку з цим МЗС запросило його відвідати Україну, щоб глибше зрозуміти повномасштабне вторгнення Росії та загрози, які воно становить для інтересів США.

Потенційний конкурент Дональда Трампа на виборах президента США у 2024 році, губернатор штату Флорида республіканець Рон Десантіс заявив, що допомога України у розв’язаній Росією повномасштабній війні "не в інтересах Сполучених Штатів". Про це повідомляв телеканал Fox News.

"Хоча США мають багато життєво важливих національних інтересів – захист наших кордонів, подолання кризи боєготовності наших збройних сил, досягнення енергетичної безпеки та незалежності, а також перевірка економічної, культурної та військової могутності Комуністичної партії Китаю — подальше втягування в територіальну суперечку між Україною та Росією не є одним з них", – заявив Десантіс.

Читайте також

Російський літак Су-27 зіткнувся з безпілотником США над Чорним морем

День добровольця, обстріл Краматорська, суд у Гаазі відкриє справу щодо злочинів РФ. 384 день війни. Онлайн

На початок