Кабмін погодив звільнення голови Луганської ОВА Сергія Гайдая

Кабмін погодив звільнення голови Луганської ОВА Сергія Гайдая

Кабмін погодив звільнення голови Луганської ОВА Сергія Гайдая
Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Фото: Андрій Баштовий

Кабінет Міністрів України погодив звільнення Сергія Гайдая із посади начальника Луганської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив представник Кабінету міністрів Тарас Мельничук.

Також Кабінет міністрів погодив звільнення керівників Одеської та Хмельницької ОВА.

Напередодні 24 лютого 2023 року журналісти Суспільного записали інтерв'ю з Сергієм Гайдаєм про рік повномасштабної війни на Луганщині, де голова ОВА розповів про висновки перших місяців війни, катування на окупованих територіях, колаборантів та бюджетні закупівлі начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Що відомо про голову Луганської ОВА Сергія Гайдая

Сергій Гайдай на посаду голови Луганської облдержадміністрації був призначений у жовтні 2019 року. З 24 лютого 2022 року — начальник Луганської обласної військової адміністраці.

Сергію Гайдаю 47 років. Він родом з Сєвєродонецька. Раніше, за офіційними даними ОВА, у 2000-2015 роках він працював на керівних посадах приватних підприємств Києва.

З 2015 до 2018 року був головою Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області. Останнє місце роботи до призначення на посаду в Луганську обласну адміністрацію — радник патронатної служби голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

У січні 2023 року почала з'являтись інформація про відставку і призначення послом у Казахстані, тоді Сергій Гайдай прокоментував свою імовірну відставку так: "Готовий працювати і на іншому напрямку, якщо так визначить президент".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок