Труханова не буде в Одесі десять днів: міський голова поїхав до Японії

Труханова не буде в Одесі десять днів: міський голова поїхав до Японії

Труханова не буде в Одесі десять днів: міський голова поїхав до Японії
Геннадій Труханов. Фото: omr.gov.ua

Міський голова Одеси Геннадій Труханов разом поїхав у Японію у відрядження. Замість нього виконуватиме обов’язки мера його заступник Дмитро Жеман. Відповідне розпорядження опублікували на сайті міської ради 14 березня.

У документі вказано, що відрядження триватиме десять днів — з 14 по 23 березня. Міський голова разом з заступником Сергієм Тетюхіним відвідають місто Йокогаму, яке є містом-побратимом Одеси.

В Японії Труханов планує підписати меморандуми про взаєморозуміння щодо технічного співробітництва у галузі сталого міського розвитку між Одесою і Йокогамою та передачі місту мобільного контейнера з медичним обладнанням для підсилення потужностей міської медичної системи.

Також, як зазначено в розпорядженні, мер має зустрітися японським агентством міжнародного співробітництва. Вони обговорять перспективний проєкт будівництва сміттєпереробного заводу на території Одеси та співробітництво у галузі водоочищення.

Йокогама є містом-побратимом Одеси з 1965 року. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Йокогамаа надала Одесі 33 портативні системи очищення води, частину з яких передали Миколаєву.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок