Інтерактивні листівки з аудіогідами реалізують в Ужгороді

Інтерактивні листівки з аудіогідами реалізують в Ужгороді

Інтерактивні листівки з аудіогідами реалізують в Ужгороді

Проєкт «Унікальні туристичні маршрути «Пізнай Ужгород» в інтерактивних листівках з аудіогідами» реалізують в обласному центрі. За словами співорганізаторки Людмили Сюзевої, буде створено 10 кольорових листівок з QR-кодом, в якому буде посилання на аудіоекскурсії різними локаціями Ужгорода.

Листівки із аудіоекскурсіями складатимуться із 10 частин. Записувати їх будуть 8 ужгородських екскурсоводів. Один з них Юрій Славік. Він розповідатиме про давній Ужгород 9-18 століття.

«Охоплює вона період з моменту зародження міста до періоду епохи Другетів – одних з найтриваліших володарів міста, у період яких був збудований наш ужгородський замок, у період яких формувалися сучасні вулиці міста. Маршрут складається з 10 пунктів. Переважно вони є на старій частині Ужгорода. Починається з площі Театральної, йде вулицею Корзо через площу Корятовича – одну з найдавніших торгових точок міста. Екватором маршруту, про який я вже зазначив, буде біля Кафедрального собору сучасного греко-католицького та Єпископської резиденції», – каже Юрій Славік.

Екскурсовод Владислав Товтин запише аудіоекскурсію про Ужгород чехо-словацького періоду. Розповідає про одну зі своїх локацій – будинок Палацу Баті.

«Батя – відома чехо-словацька взуттєва фірма, яка забезпечувала всіх жителів Ужгорода й всієї Чехословаччини якісним добротним взуттям. Тобто був побудований будинок, на першому поверсі були магазини, де можна було купити це взуття, знаходилися майстерні, а також квартири для робітників, котрі працювали на цьому підприємстві», – розповів Суспільному Владислав Товтин.

Співорганізаторка проєкту Людмила Сюзева каже: листівки із аудіоекскурсіями запишуть двома мовами – англійською та українською. Тираж – 250 примірників.

«Екскурсоводи разом з фотографом проходять цим маршрутом, знімають локації для аудіогіда. Потім йде редакторська робота й робота перекладачів. Далі всі тексти будуть начитуватися в студії звукозапису. Записується аудіо. Далі цей матеріал завантажуватиметься на платформу мобільного додатку, ці аудіошматки, світлини, текстовий контент і генеруватимуться QR-коди для друкованої продукції сувенірного набору листівок».

За словами Людмили Сюзевої, презентацію готових 10-ти частин листівок із аудіоекскурсіями Ужгорода представлять у вересні цього року.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди