На Житомирщині проведуть службове розслідування за фактом побиття офіцером строковика

На Житомирщині проведуть службове розслідування за фактом побиття офіцером строковика

На Житомирщині проведуть службове розслідування за фактом побиття офіцером строковика
Скриншот з відео зі сторінки Facebook Ірини Пацевої-Коцюби

За фактом побиття строковика офіцером проведуть службове розслідування – про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомило Командування 190 навчального центру.

Йдеться про відео, яке з'явилося і почало ширитися в соцмережах 12 березня – на ньому чоловік спортивної статури б'є іншого чоловіка.

"Ось так ставляться офіцери до срочників. Срочник весь побитий. Віктор Вітусевич лиса голова є командиром 2-го взводу роти охорони, 190 навчальний центр, смт Гуйва. Сподіваємося, що він відповість також перед законом, як ставиться до українських військових", – сказано у дописі, оприлюдненому о пів на дев'яту ранку 12 березня на сторінці Natalija Mormil.

Згодом у мережі з'явилося відео, опубліковане близько п'ятої години ранку 12 березня на сторінці Віктора Вітусевича у мережі Facebook. На ньому чоловік представляється молодшим лейтенантом ЗСУ Віктором Вітусевичом, визнає свою провину і каже, що готовий за це понести покарання.

"Я готовий відповідати за свій вчинок, але алкоголь в армії неприпустимий, – каже на відео Віктор Вітусевич. – Це смерть на фронті, ризик для життя всього підрозділу, де б він не був – на навчаннях чи в районі бойових дій. Це неприпустимо і це треба суворо забороняти".

На Житомирщині проведуть службове розслідування за факом побиття офіцером строковика
Скрин зі сторінки Віктора Вітусевича у мережі Facebook. Скрин зі сторінки Вікора Вітусевича у мережі Facebook

Опівдні 12 березня 190 навчальний центр смт. Гуйва Житомирського району опублікував пост на своїй сторінці у мережі Facebook, у якому значиться, що за фактом побиття строковика офіцером буде проведене службове розслідування.

"Командування частини вдячне всім, хто переслав інформацію, яка стосується інциденту, що трапився в одному з підрозділів. Ми розділяємо обурення щодо виявленого факту. Вже розпочато службове розслідування, до якого долучені всі компетентні структури: Служба Військового правопорядку, контррозвідка, Державне бюро розслідувань тощо. Ми будуємо армію нового формату, де нема місця зловживанням та нестатутним стосункам. Винуватці однозначно понесуть суворе покарання. За результатами розслідування буде прийнято відповідні рішення", – йдеться у повідомленні.

Також там сказано, що наразі фігуранти інциденту відсторонені від виконання службових обов'язків до кінця розслідування.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок