У Вінниці вперше відбувся День подяки ЗСУ

У Вінниці вперше відбувся День подяки ЗСУ

У Вінниці вперше відбувся День подяки ЗСУ
Фото ілюстративне. Джерело: istock

У Вінниці вперше відбувся День подяки ЗСУ. За підрахунками Суспільного у Ветеран Хабі зібрались понад пів сотні людей. Захід провели для військовослужбовців, які отримали поранення та лікуються у місті, а також для тих, хто перебуває тут на ротації.

Військові капелани привезли відеопривітання з передової — від солдат й командирів. Школярі передали малюнки та браслети, — розповідає капелан Юрій Гузеєв.

"Ми капелани. Такі заходи проводяться в різних містах. У Вінниці таке вперше. Ціль — підтримати хлопців, які зараз знаходяться тут на лікуванні, тих, хто вже став ветераном. Підтримати їх бойовий дух, тому що вони з одного боку рвуться до своїх, вони хвилюються, що тут. Їм надважко, під час лікування, адже частина з них будуть з протезами, їх швидше за все на війну вже не візьмуть. Коли ми, капелани, в зоні бойових дій, ми підтримуємо військових, бо вони живуть з відчуттям смерті, там підтримка їх одного типу, а тут трішки по іншому — в них більш депресивний, пригнічений стан, частина з них не говорять, що отримали поранення", каже Юрій Гузеєв.

Для бійців була прочитана молитва від військового капелана ЗСУ Андрія Міщенка.

"Багато випробувань випало на наших військових, на наших побратимів, ми не знаємо де б ми були. Ми дякуємо за наших побратимів, які зараз залишилися там. Нехай захист Бога буде над Україною", — каже Андрій Міщенко.

Тривав захід 2 години. Опісля військові залишись, щоб поспілкуватись.

Читайте також

  • Працюють над технікою і бойовими стійками: 9 борців з Вінниччини представлять Україну на міжнародному турнірі
  • Перший виступ після важкої травми: важкоатлет із Вінниччини здобув три медалі на Кубку України
На початок