Дефіциту електроенергії в Україні немає — Укренерго

Дефіциту електроенергії в Україні немає — Укренерго

Дефіциту електроенергії в Україні немає — Укренерго
. Фото: Суспільне Кропивницький

В Україні триває відновлення енергосистеми після масованої російської атаки, яка сталась 9 березня. Зокрема, на ранок 12 березня вдалося відновити електропостачання на Житомирщині та Харківщині.

Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

"У Житомирській та Харківській областях енергетики упродовж суботи повернули енергопостачання побутових споживачів. Продовжується робота над усуненням наслідків ракетних обстрілів 9 березня", — йдеться у повідомленні.

У порівнянні із минулими вихідними споживання електроенергії в Україні знизилося, додали в компанії. При цьому через мережеві обмеження при зростанні споживання упродовж дня можливі аварійні відключення на Харківщині.

"В інших регіонах обмеження енергоспоживання не застосовувалось, ліміти не доводились. Наявних в системі обсягів виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб всіх споживачів", — розповіли в Укренерго.

Чинні обмеження в регіонах – мережеві й викликані виключно пошкодженням енергетичної інфраструктури через масовані російські ракетні обстріли 9 березня, додали в компанії.

При цьому тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах "Укренерго", пошкоджених російськими обстрілами.

"Наші фахівці роблять усе можливе, щоб якомога швидше відновити стабільне електропостачання, однак відновлювальні роботи потребують часу, — зазначається в дописі.

Як нагадали у компанії, внаслідок російських атак на підстанції "Укренерго" прилетіло понад 200 ракет та дронів, завдавши важких пошкоджень обладнанню.

"Ми щоденно працюємо над відновленням пошкодженого обладнання, а також над відновленням надійності електропостачання, що все ще потребує багато часу та ресурсів", — повідомили в пресслужбі енергетичної компанії.

Читайте також

Масований ракетний обстріл 9 березня: що відомо

На початок