Бої на Луганщині: українські військові тримають оборону

Бої на Луганщині: українські військові тримають оборону

Бої на Луганщині: українські військові тримають оборону
Військові з танком. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

На Луганщині на всіх трьох напрямках ситуація залишається без змін. Українські військові тримають оборону.

Про це розказав очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Російські окупаційні війська щоденно атакують по всім трьом напрямкам на Луганщині. Вони постійно намагаються продавити нашу оборону. Але ситуація залишається стабільною, наші захисники стійко тримаються", — розказав він.

Також за його інформацією, на окупованій Луганщині періодично знищуються склади з боєприпасами російських окупантів. Це ламає логістичні шляхи росіян, та зменшує кількість обстрілів на фронті.

"На Кремінський напрямок вони кинули новітні танки Т-90, але вже за два тижні окупанти знов перейшли на Т-72", — додав Гайдай.

Також він зазначив, що у російських війсь останнім часом збільшилась кількість дронів, за допомогою яких вони ведуть розвідку, корегують обстріли та скидають боєприпаси на позиції українських військових.

Що відомо про ситуацію на Луганщині

  • В окупованому Рубіжному Луганської області російські військові заселяються у квартири цивільних людей на першому та другому поверхах.
  • В окупованій Кремінній виселяють місцевих жителів із приватних будинків, аби заселити російських військових. Також у Нижній Дуванці на Сватівщині росіяни заселяються як в порожні будинки, так і в ті, що їм сподобалися.
  • У Рубіжному окупанти, військові РФ та колаборанти з-поміж місцевих жителів заселяються у порожнє житло людей, що поїхали з Луганщини в евакуацію.
  • 16 жовтня в Рубіжному прибулі чеченські військові виселяють жителів зі своїх осель.
  • У тимчасово окупованих населених пунктах Луганської області школярів примусово переводять на дистанційне навчання, аби звільнити місце для військових РФ.

Читайте також

"Бельгійська спадщина" розстріляна, театр зруйнований". Гайдай розповів про стан закладів культури на Луганщині

Ситуація динамічна. Українські війська повністю не контролюють Червонопопівку на Луганщині — Гайдай

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок