З 12 березня Укрзалізниця відновлює рейс Львів — Коломия — Львів

З 12 березня Укрзалізниця відновлює рейс Львів — Коломия — Львів

З 12 березня Укрзалізниця відновлює рейс Львів — Коломия — Львів
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

З 12 березня Укрзалізниця відновлює рейс Львів — Коломия — Львів. Крім того, у транспортній компанії анонсували зміни у графіках руху поїздів, які прямують через Івано-Франківськ. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Укрзалізниці.

  • Поїзд № 55 Київ — Рахів з 26 березня до 9 травня вирушатиме з Києва о 18:41 та закінчуватиме свій маршрут в Івано-Франківську (замість Рахова) о 08:12.

Зворотний рейс № 56 Рахів — Київ з 27 березня до 10 травня рушатиме з Івано-Франківська (замість Рахова) о 20:50 та прибуватиме у Київ о 09:22.

  • Станція Ясіня стане тимчасовою кінцевою для поїзда № 95/96 Київ — Рахів у період з 26 березня до 9 травня (при відправленні зі станції Ясіня — з 27 березня до 10 травня) за винятком вихідних днів.

По суботах та неділях поїзд прибуватиме та вирушатиме зі звичної кінцевої станції Рахів.

  • Для потяга № 25/26 Одеса — Рахів з 26 березня до 9 травня (при відправленні з Яремча — з 27 березня до 10 травня), за винятком вихідних днів, тимчасовою кінцевою станцією стане Яремче.

По суботах та неділях поїзд прибуватиме та відправлятиметься зі звичної кінцевої станції Рахів.

  • З 27 березня по 10 травня регіональний поїзд № 809/810 Львів — Рахів — Львів курсуватиме тільки щовихідних.
  • Приміський потяг № 6441/6442 Коломия — Ділове — Коломия прямуватиме сполученням Коломия — Яремче — Коломия (окрім вихідних, коли доїжджатиме до Ділового).

"Тим часом з 12 березня повертається рейс №807/808 Львів — Коломия — Львів", — повідомляють в Укрзалізниці.

Як інформують у транспортній компанії, оновлені графіки з'являться в застосунку та на сайті Укрзалізниці синхронно з відкриттям продажу на вказані дати.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок