Покарання Росії за її злочини є невідворотним — Зеленський

Покарання Росії за її злочини є невідворотним — Зеленський

Покарання Росії за її злочини є невідворотним — Зеленський
. Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Росія продовжує залякувати мирних мешканців України, завдаючи ударів та вбиваючи їх, однак у майбутньому на державу-терориста чекає невідворотна відплата.

Про це 11 березня під час традиційного вечірнього відеозвернення заявив президент Володимир Зеленський.

Глава держави заявив, що хотів би підтримати всі українські міста й громади, які щодня й щоночі зазнають жорстоких терористичних ударів Росії.

"Наша Херсонщина й Херсон, якому окупант мститься за свій програш. Наше Запоріжжя. Наші міста Донеччини та Луганщини, які Росія прагне просто спалити. Наша Харківщина й Харків. Лише по Харкову й лише від початку цього року — менш ніж за два з половиною місяці – ворог ударив уже більш як сорока ракетами. Нікополь, Марганець – наша Дніпропетровщина. Наша Сумщина. Наша Чернігівщина. Ракети й артилерія, безпілотники та міномети — держава-зло використовує різну зброю. Але з однією метою. З метою знищити життя й не залишити нічого людського", — зазначив гарант.

Він нагадав, що 11 березня обстріл забрав життя у трьох людей у Херсоні, які йшли в магазин по продукти, а у Запоріжжі російська ракета вдарила по обʼєкту життєзабезпечення міста. Окрім того, у прикордонних районах окупант обстрілював села, щоб залякати та прогнати людей.

"Але Росії там не буде. Вона стала синонімом терору й стане прикладом поразки та справедливого покарання за цей терор. Покарання, яке Кремлю не зупинити", — наголосив Зеленський.

Президент додав, що затвердив проти фізичних та юридичних осіб, повʼязаних із Росією.

"Відповідний указ оприлюднений. Це — понад 280 компаній і 120 людей, які через схеми з гральним бізнесом працювали проти України, виводили кошти з нашої держави та фінансували різні російські комбінації", — зауважив політик.

За його словами, рішення готувалося певний час, є ґрунтовно пропрацьованим й закриває схеми на десятки мільярдів.

"І це не останнє таке рішення. Україна захищатиметься всюди. І всіма цивілізованими засобами", — підкреслив президент.

Читайте також

Букмекери та лотереї: Зеленський затвердив санкції проти сотень фізичних та юридичних осіб

На початок