У "Гвардії наступу" сформовані практично всі підрозділи — Клименко

У "Гвардії наступу" сформовані практично всі підрозділи — Клименко

У "Гвардії наступу" сформовані практично всі підрозділи — Клименко
Українські військовослужбовці проходять бойові навчання в Київській області, Україна, 3 січня 2023 р. Фото:АР/Єфрем Лукацький

Підрозділи "Гвардії наступу" сформовані практично повністю, нині відбувається набір добровольців для формування резерву.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"28 тисяч заявок від добровольців ми прийняли. В першу чергу, заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через відповідний сайт", — розповів посадовець.

За його словами, не всі охочі потрапляють в зазначені підрозділи через достатньо жорсткий відбір.

"Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни. І там не всі витримують, тому що головне — зберегти життя та здоров’я кожного військового. Від цього залежить і успішність виконання бойових операцій, і стійкість того підрозділу. Тому навчання ми будемо проводити настільки довго, наскільки це буде необхідно для того, щоб ми мали боєздатні підрозділи Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції, які ми називаємо "Гвардією наступу", — зазначив міністр.

Клименко додав, що нині ведеться набір для формування резерву "Гвардії наступу".

"Підрозділи здебільшого сформовані. На сьогодні ми набираємо вже додатково добровольців для того, щоб мати резерв додатково на майбутнє на підготовку наших військовослужбовців та працівників", — підсумував посадовець.

Читайте також

"Гвардія наступу": як, кого і для чого набирають у штурмові бригади

Добровольці "Гвардії наступу" розпочали тренування: історії тих, хто прагне звільняти схід

"Гвардія наступу". У МВС пообіцяли не оприлюднювати списки рядових і назвали рівень зарплат

На початок