Споживання електрики знизилось, у низці регіонів діють обмеження — Укренерго

Споживання електрики знизилось, у низці регіонів діють обмеження — Укренерго

Споживання електрики знизилось, у низці регіонів діють обмеження — Укренерго
Херсонщина. Робітники відновлюють електропостачання на лініях електропередач, грудень 2022 Фото: Ярослав Янушевич/Telegram

На тлі весняного потепління в Україні знизилось споживання електроенергії, водночас триває відновлення енергосистеми після останньої масованої російської атаки, через що в кількох регіонах діють обмеження.

Про це повідомляє пресслужба національної енергетичної компанії "Укренерго".

"Споживання у порівнянні з минулою суботою, 4 березня, знизилось завдяки потеплінню. Все ще діють мережеві обмеження у Житомирській та Харківській областях, які призводять до необхідності застосовувати графіки погодинних відключень. Ці графіки складають і застосовують обленерго", — йдеться у повідомленні.

Також є мережеві обмеження через наслідки обстрілів в окремих районах Дніпропетровщини та Миколаївщини. В інших регіонах обмеження енергоспоживання не застосовувалось, ліміти не доводились.

"Наявних в системі обсягів виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб всіх споживачів. Діючи обмеження в регіонах — мережеві й викликані виключно пошкодженням енергетичної інфраструктури через ворожі ракетні обстріли 9 березня", — зауважується в публікації.

Окрім того, у ніч на 11 березня росіяни вдарили по об’єктах енергетичної інфраструктури на Донеччині, ремонтні роботи почнуться після отримання дозволу від військових.

"Тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах "Укренерго", пошкоджених ворожими обстрілами. Наші фахівці роблять усе можливе, щоб якомога швидше відновити стабільне електропостачання, однак відновлювальні роботи потребують часу", — зауважили в пресслужбі.

При цьому в Харкові після аварійного ремонту частково повернуто в роботу одну з теплових електростанцій, а також знову працює в мережі один з об’єктів магістральних мереж НЕК "Укренерго". Критична інфраструктура міста повністю заживлена, продовжується робота над можливістю повного відновлення електропостачання міста та області, розповіли в компанії.

Читайте також

УПЦ МП просять виїхати з Києво-Печерської Лаври, пріоритети України на саміті НАТО. 381 день війни. Онлайн

Масований ракетний обстріл 9 березня: що відомо

На початок