У Сумах презентували нову баскетбольну команду

У Сумах презентували нову баскетбольну команду

У Сумах презентували нову баскетбольну команду
Суспільне Суми

У Сумах відбулася презентація баскетбольної команди. За словами голови федерації баскетболу, головне завдання команди – популяризація баскетболу у місті. Після презентації команда зіграла товариський матч з путивльською командою.

Аліна Піддубна — капітанка сумсько-полтавської жіночої баскетбольної команди "Суперліги". Дівчина розповіла про те, як потрапила у спорт: "П’ять років тому тренери закохали нас у цей вид спорту. І тому до цього часу ми займаємося".

Анастасія Вербицька грає у команді разом з Аліною. "Для мене це не просто гра. Це частина мого життя. Достатньо велика частина мого життя. Дуже цікава та динамічна гра, яка наповнює мене", - розповіла Анастасія Вербицька.

9 березня у Сумах презентували команду "СумДПУ-КДЮСШ №1-Збірна Полтавської області". Тренер команди Едуард Тюпка говорить – дівчата виходять на кожну з гру і грають із задоволенням. "Вогник є. Грають із задоволенням, викладаються. Є дівчата такі, що могли б грати й у Франківську. Бажання є, характер є", - розповів Едуард Тюпка.

У Сумах презентували нову баскетбольну команду
Суспільне Суми

Голова федерації баскетболу міста Суми Василь Пак каже: головне завдання команди – це популяризація баскетболу у місті. "Ми бачимо перспективу. І досить велику перспективу. І не тільки для команди. Наше завдання ця команда, вона як флагман має бути. А популяризація і збільшення кількості тих дітей, молоді, яких залучимо до баскетболу в місті Суми – оце наше завдання", - сказав голова федерації баскетболу.

Під час презентації команда "СумДПУ-КДЮСШ №1-Збірна Полтавської області" провела товариську гру проти команди "Партизан" з міста Путивль. Тренер путивлянок Олександр Цвєтков сказав – рахунок у цій грі не головне. "Зіграти з тими дівчатами, які переважають нас в майстерності, в досвіді – це дуже класно. Тому, що в цій грі ми зможемо проявити себе з найкращої сторони і закласти той фундамент для наступного розвитку. Для нас важлива якісна гарна гра. Щоб усім сподобалося, дівчата були веселі, посміхалися і щоб сьогоднішній день був для нашої держави спокійним", - сказав тренер Олександр Цвєтков.

Сумчанки перемогли у цьому товариському матчі. Першу чверть вони виграли з перевагою у 8 очок (10:2). У другій збільшили свою перевагу на 14 очок. Ще дев'ять пунктів сумчанки додали у третій десятихвилинці, яку виграли з рахунком 12:3. Останній ігровий відрізок також був за сумчанками – 14:10. Тож, вони виграли гру з перевагою у 35 очок - 50:15.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок