У медзакладі на Волині прокоментували затримання лікаря, якого підозрюють в сприянні ухилянтам

У медзакладі на Волині прокоментували затримання лікаря, якого підозрюють в сприянні ухилянтам

У медзакладі на Волині прокоментували затримання лікаря, якого підозрюють в сприянні ухилянтам
Затримання одного із підозрюваних у підробці документів для виїзду чоловіків за кордон. 7 березня 2023, Ковель. Фото: Прокуратура Волині

На Волині лікаря Ковельського медичного територіального об'єднання, який також був депутатом Ковельської міської ради, підозрюють у сприянні в незаконному переправленні через кордон військовозобов'язаних з корисливих мотивівч 3 статті 332 Кримінального Кодексу України., – розповіла Суспільному речниця обласної прокуратури Наталія Мурахевич.

Як повідомив у коментарі журналістам медичний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер, наразі до юристів медичного закладу ніяких документів про те, що лікаря затримали не надходило, але про кого йде мова керівник медзакладу знає.

Називати ім'я лікаря Валентин Вітер відмовився і додав, що той не з'являється на роботі із 8 березня.

Речниця Ковельської міської ради Наталія Шепель телефоном сказала Суспільному: що затриманий – депутат їхньої міської ради, прізвище не озвучила, оголошену підозру, каже, не коментують, бо він не є працівником міськради.

Підозру лікарю-депутату повідомили 9 березня, – каже речниця обласної прокуратури Наталія Мурахевич. Також оголосили підозру двом його спільникам, який теж затримали правоохоронці.

У разі доведення вини лікарю та його спільникам загрожує позбавлення волі Позбвлення волі – кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. Є одним із найсуворіших кримінальних покарань, знаходиться між обмеженням волі та довічним позбавленням волі. на строк від семи до дев'яти років.

Що відомо

  • Затримали чоловіків, 7 березня, під час одержання ними від 48-річного уродженця Луганської області чергової частини оплати у сумі 1 500 тисяч доларів США за виготовлення підробних документів. Всього за свої послуги чоловіки брали три тисячі доларів США.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок