"Прийшов насолодитись пляжем, а його немає": в Одесі на узбережжі клуб добудовують до моря

"Прийшов насолодитись пляжем, а його немає": в Одесі на узбережжі клуб добудовують до моря

Ексклюзивно

На пляжі в Аркадії поблизу клубу "Редлайн" розпочали будівельні роботи. Робітники заперечують факт будівництва, чиновники мерії ж кажуть, що відбувається заміна існуючих конструкцій. Що будують на пляжі в Аркадії та чи заважає це оточуючим — дізнавались кореспонденти Суспільного.

На місці будівництва складені дошки, стоїть і бетономішалка, а ближче до моря в піску з‘явились нові опори з основою із бетону. Паспорт будівництва поблизу відсутній, до території клубу наразі можна пройти крізь пляж поруч.

Робітники, які періодично з’являються поруч, себе не називали. Проведення будівництва чоловіки заперечували На запитання, навіщо на пляжі бетономішалка, один з них відповів, що вона "тут просто стоїть".

"Стоїть тут просто бетономішалка… Я впевнений, що я тут нічого не будую", — заявив один з робітників.

будівництво на пляжі в Аркадії в Одесі
Бетономешалка на пляжі в Аркадії. Фото: Суспільне Одеса

Нові опори, які розташовані близько до води, обмежують пересування по пляжу. На це звернув увагу житель Одеси Іван, який прийшов прогулятися біля моря.

"Я зараз прийшов прогулятися пляжем і розумію, що це мені буде просто заважати. Це абсолютно неестетично. Я можу пройти там, намочити ноги, але і звідси бачу купу сміття. Це неправильно. Пішов насолодитись пляжем, а його немає. 20-30 метрів є і все. Не погуляти, не розігнатись", — сказав Іван.

будівництво на пляжі в Аркадії в Одесі Редлайн
Нові опори на пляжі в Аркадії. Фото: Суспільне Одеса

Одеситка Тетяна також зауважила, що нові конструкції заважають ходити вздовж берега.

"Звичайно, заважають. Так ми ходили вздовж берега аж до "Портофіно", до собачого пляжу. А тепер що це таке? Ну що це таке? Взагалі пляжів в Одесі залишилось обмаль. Якщо відлив, то нормально, але якщо прилив, то вода доходить аж сюди", — каже Тетяна.

будівництво на пляжі в Аркадії Редлайн
Такий вигляд має один із пляжів в Аркадії. Фото: Суспільне Одеса

Суспільне звернулось по коментар стосовно дозволів на будівництво до управління Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК), але там відповіли, що це питання є компетенцією КП "Узбережжя Одеси". В КП повідомили, що та пляжі проводиться заміна вже існуючих конструкцій, розповісти детальніше чиновники відмовилися.

З клубом зв'язатися не вдалось: їхні офіційні номери вимкнені. Наразі чекаємо відповідь від прокуратури, чи проводять вони розслідування щодо цих робіт.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок