Російські окупанти намагаються зайти у звільнені села Луганщини — Гайдай

Російські окупанти намагаються зайти у звільнені села Луганщини — Гайдай

Російські окупанти намагаються зайти у звільнені села Луганщини — Гайдай
. Стела на в'їзді у Невське на Луганщині. Фото: Суспільне Донбас

Російські окупаційні війська намагаються зайти у звільнені восени населені пункти Луганщини. Наразі вони штурмують Стельмахівку та Макіївку. Українські військові тримають оборону.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Бойові дії вже ідуть біля деокупованої Стельмахівки. Росіяни постійно штурмують в цьому напрямку. Стельмахівка під нашим контролем. Так само бої ідуть у напрямку Макіївка-Невське і Куземівка-Новосельське", — розказав Гайдай.

Він зазначив, що через постійні обстріли ці населені пункти практично повністю зруйновані. Окупаційні війська обстрілюють їх з усього наявного озброєння.

"Щодо тактики росіян, то вона в них така: "бліцкриг" в них не вийшов, тому вони кидають усі сили туди, де є хоч якісь успіхи, і просуваються. Наразі на Кремінському, Сватівському та Білогорівському напрямках у них ніяких стратегічних успіхів немає. Всі сили оборони тримають позиції, ситуація під повним контролем ЗСУ", — зазначив Гайдай.

Що відомо про бої на Луганщині

  • Російські окупаційні війська продовжують спроби наступу на Луганщині. Найважчими ділянками фронту лишаються позиції поблизу Білогорівки та Кремінної, напрямок між Кремінною та Лиманом.
  • Сергій Гайдай переконаний, що військові, що боронять Луганщину, готові були б піти в контратаку, але поки ситуація на цій ділянці фронту незмінна – стабільно важка.
  • На Луганщині російські окупаційні війська продовжують спроби прорвати українську оборону. Атакують на Сватівському напрямку та в районі Кремінної. Українські військові стримують наступ та контролюють ситуацію.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок