У Черкасах власноруч виготовляли подарунки для жінок-військовослужбовців

У Черкасах власноруч виготовляли подарунки для жінок-військовослужбовців

У Черкасах власноруч виготовляли подарунки для жінок-військовослужбовців
Суспільне Черкаси

Окопні свічки, обереги та вітальні листівки виготовляли на майстер-класах волонтери, учні та підопічні Дитячого центру благодійної організації "Благодійний фонд «Хрещатик Сіті»".

За словами її очільниці Інни Бандури, у переддень Міжнародного жіночого свята усе виготовлене передадуть жінкам, які нині служать у Збройних Силах України.

Усього до створення подарунків долучилося 80 людей.

"Я у фейсбуці прочитала, що проводить благодійна організація майстер-класи й мені дуже захотілося відвідати, тому що тут відбуваються добрі справи для фронту, все для перемоги. Тому прийшла допомогти у виготовленні свічок, мотанок", — розповіла черкащанка Лідія Бережна.

Подарунки для військових жінок
Суспільне Черкаси

"Я активна й позитивна мама трьох діточок. Енергію дітей і свою потрібно в якесь гарне добре діло запустити. Саме жінкам ми не малювали ще малюнків, не робили саме для жінок свічки, малюнки були для військових чоловіків насамперед. Але ж вагомий внесок саме жінки приносять, жінки-медики, жінки-воїни, жінки-снайпери. Я подивилася статистику — скільки їх зараз! Я дуже вдячна їм", — розповіла переселенка Юлія Волкова.

Подарунки для військових жінок
Суспільне Черкаси

Очільниця доброчинною організації Інна Бандура розповіла, як виникла ідея з подарунками:

"Ми часто співпрацюємо з запитами із військових частин. В одному із запитів було вказано багато було жіночої гігієни. Ми перепитали, бо то досить дивний запит для нас був, і з’ясувалося, що в цій військовій частині проходять службу в ЗСУ десять наших захисниць. Тому ми десять таких подарунків скомпонували. Ми вирішили на цьому не зупинятися і провести майстер-клас, куди запросили діток. Це учні школи №13, вони зроблять для дівчат вітальні листівки".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок