В Англії померла 14-річна українка, яку знайшли непритомною на пляжі

В Англії померла 14-річна українка, яку знайшли непритомною на пляжі

В Англії померла 14-річна українка, яку знайшли непритомною на пляжі
Британська поліція. Ілюстративне фото: Associated Press

В Англії, у південному Девоні поліція виявила на пляжі непритомну 14-річну українку, невдовзі дівчинка померла у лікарні. Про це повідомляє Sky News.

Повідомлення про зникнення дівчини-підлітка з району Доліш у Девоні поліція отримала увечері 4 березня. Пошуки проводилися за підтримки гелікоптера поліції та берегової охорони, і непритомну дівчину знайшли на пляжі Доліш. Її доправили до лікарні, де вона згодом померла.

Особу загиблої офіційно ідентифікували та повідомили найближчим родичам про смерть.

"Загибла дівчина була громадянкою України, яка проживала в районі Доуліша; було встановлено контакт із посольством України, і міністерство внутрішніх справ також поінформоване про цей інцидент", — повідомила детектив Беккі Девіс.

Причини смерті дівчини з'ясовуються. Поліція просить відгукнутися всіх, хто має записи із камер відеоспостереження, які можуть допомогти розслідуванню.

"Наразі ця смерть розглядається як незрозуміла, триває розслідування обставин, пов'язаних із нею. У цей трагічний час наші думки разом із сім'єю та друзями дівчинки", — сказала детектив.

В МЗС України Суспільному повідомили, що їх поінформували про смерть української громадянки в графстві Девон в Сполученому Королівстві.

"Українське посольство вже взаємодіє із британськими правоохоронцями задля з’ясування усіх обставин, встановлює зв'язок із рідними. Причини смерті має визначити розслідування, яке розпочалося", — сказали у пресслужбі відомства.

Читайте також

Нічна атака "шахедами", ситуація в Бахмуті. 376 день війни. Онлайн

На початок