Путін має вивести війська: Шольц оцінив умови для перемовин між РФ та Україною

Путін має вивести війська: Шольц оцінив умови для перемовин між РФ та Україною

Путін має вивести війська: Шольц оцінив умови для перемовин між РФ та Україною
Канцлер ФРН Олаф Шольц. Фото: AP

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що російський президент Володимир Путін має вивести свої війська з території України для початку змістовних переговорів.

Як повідомляє Politico, про це канцлер сказав в ефірі телеканалу CNN.

"На мій погляд, необхідно, щоб Путін усвідомив, що він не досягне успіху зі своїм вторгненням та своєю імперіалістичною агресією, і що він повинен вивести війська. Це — основа для переговорів", — зазначив Шольц.

Він також додав, що Німеччина не змушуватиме українців йти на незручні компроміси з Росією.

"Без українців не буде рішень", — наголосив політик.

На переконання Шольца, Путін неправильно оцінив силу України, а також єдність союзників України у протистоянні російській агресії, пише Die Welt.

"Він недооцінив єдність Європи, США та всіх друзів України, а також постійні постачання зброї, яку ми робимо доступними для України", — сказав він.

Канцлер також заявив, що українці змогли захистити свою країну і зможуть робити це в майбутньому. Окрім того, він пообіцяв постачати Україні більше зброї.

"Зараз ми є найсильнішим прихильником України в континентальній Європі й залишатимемося ним. І це також через зброю, надання якої ми координуємо зі Сполученими Штатами та іншими друзями", — підкреслив канцлер.

Читайте також

У Гаазі створять центр з розслідування злочинів РФ, Британія відправить додаткові танки. 375 день війни. Онлайн

На початок