Сумчани здобули "срібло" на київському турі Кубка України з баскетболу

. Фото Ярослава Ковальова

4 березня у Києві відбувся другий тур чемпіонату України серед молодіжних команд у категорії U-23. Київський тур Кубка України з баскетболу 3х3 присвячений пам'яті Сергія Мельниченка (позивний "Раннер"). Він загинув 8 травня 2022 року під час оборони міста Маріуполь на заводі "Азовсталь".

В змаганнях хлопців заявилось 8 команд. Збірна Сумської області БК "СумДУ" посіла на турнірі друге місце.

"Ми перемогли у групі "Real Utbasket" (22:4), "Інваспорт" (22:11) та БК "Ефіопія" (21:16). У півфіналі здолали "Хмельницький" (19:16), а у фіналі поступились "Київ Баскет" (12:21). Проте я дякую хлопцям за це "срібло", - сказав головний тренер сумської команди Ярослав Ковальов.

Змагання Кубку України з баскетболу 3х3 в цьому сезоні присвячені пам'яті загиблих Захисників України. Протягом кожного туру вшановують пам'ять українських героїв, які поклали своє життя задля свободи України. Призовий фонд кожного туру передають родинам загиблих Героїв в містах, де відбуваються змагання.