Україна створює умови для виведення військ із частини Бахмута — ISW

Україна створює умови для виведення військ із частини Бахмута — ISW

Україна створює умови для виведення військ із частини Бахмута — ISW
Бахмут. Фото: сайт поліції Донеччини

Українські сили, ймовірно, створюють умови для контрольованого відходу з бойових позицій у частині Бахмута Донецької області.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Як зазначається, кадри з геолокацією, опубліковані 3 березня, підтверджують, що українські війська зруйнували два важливі мости в районі Бахмута — один через річку Бахмутівка на північному сході Бахмута та один на трасі Хромово-Бахмут на захід від Бахмута.

"Запобіжна руйнація мостів, ймовірно, вказує на те, що українські війська можуть спробувати перешкодити пересуванню росіян у східній частині Бахмуту та обмежити потенційні шляхи просування росіян із Бахмуту на захід", — йдеться у повідомленні.

При цьому радник президента Олександр Роднянський заявляв 28 лютого, що українські сили можуть відступити з позицій у Бахмуті за необхідності, нагадують в ISW.

Роднянський також додав, що Україна зміцнила район на захід від Бахмута таким чином, що навіть якщо українські війська почнуть відхід, російські сили не обов'язково зможуть швидко взяти все місто.

"Якщо українське військове командування визнає за необхідне піти з Бахмута, воно, ймовірно, проведе обмежений і контрольований відхід з особливо складних ділянок східного Бахмута, судячи з українських заяв та повідомлень про дії української сторони", — зазначається в дописі.

Відтак аналітики вважають, що якщо українське військове командування визнає за необхідне піти з Бахмута, воно, ймовірно, проведе обмежений і контрольований відхід з особливо складних ділянок східного Бахмута, судячи з українських заяв та повідомлень про дії української сторони.

Читайте також

Командувач ССО відвідав Бахмут та перевірив роботу підрозділів, які боронять місто

Допомога на 400 млн доларів від США, "юридичний Рамштайн", евакуація дітей із зон бойових дій. 374 день війни. Онлайн

На початок