У Сумах тестовий матч із хокею на траві зіграли "Сумчанка" та "Динамо"

У Сумах тестовий матч із хокею на траві зіграли "Сумчанка" та "Динамо" Суспільне Суми

Тест-матч із хокею на траві у Сумах зіграли команди "Сумчанка" та "СДЮШОР "Динамо". Жіночою командою "Сумчанка" опікується тренер Світлана Макаєва. У "Динамо" грали юнаки 15-17 років, яких тренує Діана Тагієва.

Зіграли два періоди по 20 хвилин кожен. Хто переміг, та як на хід гри вплинув карантин – дивіться у відеосюжеті.

Авторка - Юлія Ніколаєва

• Команда "Сумчанка" готується до Чемпіонату України з хокею на траві.
  • Сумські хокеїстки розповіли, як тренувалися під час карантину.
  • У Борисполі 9 лютого визначили переможців та призерів Чемпіонату України з індохокею серед жіночих команд. Звання чемпіонок здобула команда МСК “Сумчанка”, яка у фінальному матчі з рахунком 11:3 перемогла команду сумського “Інституту фізичної культури Сумського державного педуніверситету”.
  • 16 лютого, хокеїстки муніципального спортивного клубу “Сумчанка” вибороли “бронзу” Кубку європейських чемпіонів з індорхокею.