На Вінниччині вручили нагороди родинам полеглих захисників

На Вінниччині вручили нагороди родинам полеглих захисників

На Вінниччині вручили нагороди родинам полеглих захисників
Фото: Могилів-Подільський прикордонний загін

На Вінниччині вручили державні нагороди родинам чотирьох військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових завдань. Про це повідомили у Могилів–Подільському прикордонному загоні, де служили оборонці.

Відповідно до Указу Президента України орденом "За мужність" III ступеня (посмертно) нагороджені:

Старший сержант Юрій Сорока

Юрій Віталійович Сорока уродженець села Іванька, що у Липовецькій територіальній громаді Вінниччини. Після закінчення навчання в університеті потрапив на службу до прикордонного загону на Донеччині. В березні 2014 саме його КПП прийняв перший бій.

нагоодилии
Юрій Сорока

Після повернення з зони проведення АТО, захисник працював у Вінниці. З перших днів вторгнення знову став на захист України. Йому було 28 років.

Сержант Ярослав Чайковський

Військовослужбовець Ярослав Чайковський загинув внаслідок обстрілу. Він — контрактник, мешкав у селі Обухів. Йому було всього 20 років.

нагоодилии
Ярослав Чайковський

Сержант Павло Стахов

Інспектор прикордонної служби вищої категорії, начальник відділення, молодший сержант 26-річний Павло Стахов був родом із села Устя Бершадської громади. Загинув 2 серпня на південній околиці Авдіївки, на Донеччині.

Разом із побратимами Павло зупинив прорив російських військ, які переступили лінію окопу та намагалися увірватися до бліндажу, щоб захопити позиції.

нагоодилии
Павло Стахов

Молодший сержант Владислав Григорець

Владислав Григорець загинув 16 серпня, у свій 27-й День народження. Захисник родом з села Вила, Томашпільської громади. Був інспектором прикордонної служби 3 категорії номера обслуги 4 відділення інспекторів прикордонної служби 1 прикордонної застави першого відділу прикордонної служби (типу С) прикордонної комендатури швидкого реагування.

нагоодилии
Владислав Григорець

Читайте також: "Росіяни поранених не забирають, залишають помирати на полях", – підполковник медслужби з Вінниці про роботу на фронті

На початок