Армія РФ використовує дрони-камікадзе. Начальник ОВА розповів про ситуацію на Луганщині

Армія РФ використовує дрони-камікадзе. Начальник ОВА розповів про ситуацію на Луганщині

Армія РФ використовує дрони-камікадзе. Начальник ОВА розповів про ситуацію на Луганщині
. Українські солдати їдуть на танку на передовій у Бахмуті 20 лютого 2023 р. Фото: Associated Press

У російських військ з’явилося багато дронів-камікадзе "Ланцет", котрі використовують на Луганському напрямку. Ними намагаються шукати позиції та техніку українських військ, щоб завдати вогневого ураження.

Про це розповів начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Масованої атаки немає. На нашому напрямку ми їх бачимо. На жаль відчуваємо їхню присутність. Зараз працюємо з міжнародними партнерами, щоб допомогти нашим підрозділам зробити певні безпекові зони протидії тим "Ланцетам", щоб вони не нашкодили", — розказав Гайдай.

Він зазначив, що українським військовим привезуть обладнання, яке запобігатиме роботі цих дронів.

За словами Гайдая, російські солдати наступають переважно вночі. "Наступи не зупиняються, якщо не кожного дня, то через день постійно намагаються продавити нашу оборону", — зауважив він. Проте українські військові дають відсіч.

Що відомо про бойові дії на Луганщині

  • Протягом 28 лютого на Куп’янському та Лиманському напрямках військові РФ наступали неподалік Макіївки, Невського, Червонопопівки, Шипилівки та Білогорівки Луганської області, проте успіху не мали. Російські солдати артилерією обстріляли Невське, Червонопопівку, Діброву, Білогорівку на Луганщині.
  • На Луганщині російські окупаційні війська продовжують спроби прорвати українську оборону. Атакують на Сватівському напрямку та в районі Кремінної. Українські військові стримують наступ та контролюють ситуацію.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок