В Одесі ліквідували аварію, яка лишила без світла місто та район — ДТЕК

В Одесі ліквідували аварію, яка лишила без світла місто та район — ДТЕК

В Одесі ліквідували аварію, яка лишила без світла місто та район — ДТЕК
Лінія електропередач. Фото: УНІАН

"Укренерго" ліквідував аварію, яка сталася зранку 27 лютого в Одесі, заявили в ДТЕК Одеські електромережі.

Це дозволяє енергетикам відновити електропостачання Одеси та Одеського району. Станом на 17:00 вся критична інфраструктура з електроенергією, клієнтів поступово заживлюють, повідомили в пресслужбі.

Володимир Кудрицький, голова правління ПРаТ НАЕК “Укренерго” в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив, що схему енергопостачання Одеси планують відновити до кінця доби.

"Сьогодні знову далися взнаки наслідки тих російських обстрілів інфраструктури регіону, сталося пошкодження на лінії електропередач, внаслідок чого відбулося знеструмлення досить великої кількості споживачів у місті Одеса, Одеському районі. Наразі тривають відновлювальні роботи. Вони проводяться досить оперативно", — заявив він.

Надалі, за його словами, планують підвищувати надійність енергопостачання Одеси, щоб подібні аварії не траплялись у майбутньому або ж не спричиняли таких масштабних відключень споживачів.

"Наприкінці цього тижня плануємо провести деякі додаткові ремонтні роботи на наших енергооб'єктах. Про це ми повідомимо додатково цього тижня. Також займаємося повним відновленням всіх підстанцій магістральних, якими управляє Укренерго. У взаємодії з оператором розподільчих мереж Одесаобленерго, Одеськими електричними мережами та місцевою адміністрацією займаємося тим, щоб забезпечити цей енерговузол надійним енергоживленням. Це для нас зараз пріоритет", — додав Кудрицький.

Аварійне відключення електроенергії сталося близько 8:40. Майже всі райони Одеси та Одеський район лишилися без світла після аварійного відключення лінії через підвищення споживання електроенергії. Разом з тим зникло водопостачання та припинив курсувати електротранспорт.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок