Уряд домовився з виробниками "зеленої енергетики" про зменшення тарифів

Уряд домовився з виробниками "зеленої енергетики" про зменшення тарифів

Уряд домовився з виробниками "зеленої енергетики" про зменшення тарифів
http://energozbut.ck.ua/

Кабінет міністрів 10 червня підписав меморандум з виробниками відновлювальної енергетики, які погодились зменшити тарифи. Про це повідомляє пресслужба уряду.

"Документ передбачає, що виробники приймають умови добровільної реструктуризації "зелених" тарифів, що передбачає їх зменшення. Зокрема, для усіх об’єктів електроенергетики, що виробляють сонячну енергію передбачається зменшення тарифів на 15%, для об’єктів, що виробляють електроенергію з енергії вітру – на 7,5%", – вказано у повідомленні.

Зі свого боку українська влада заявила, що бере зобов’язання вживати усіх заходів для забезпечення своєчасної поточної оплати держпідприємства "Гарантований покупець" та погашенню наявної заборгованості перед виробникам енергетики, які прийняли умови реструктуризації.

Крім того, відповідно до меморандуму, посилюється відповідальність виробників енергетики за незбалансоване виробництво електроенергії. Також виробники приймають умови обмеження строків введення в експлуатацію нових об’єктів за "зеленим" тарифом. Так, з 1 серпня поточного року, нові сонячні електростанції потужністю понад 1 МВт зможуть бути введені в експлуатацію з отриманням державної підтримки тільки шляхом участі в аукціонах.

Що відомо

На початок