На проспекті Соборності у Луцьку демонтують рекламні щити

На проспекті Соборності у Луцьку демонтують рекламні щити

На проспекті Соборності у Луцьку демонтують рекламні щити
Скільки рекламних щитів уже знесли в Луцьку не рахували. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцьку на проспекті Соборності 27 лютого демонтували рекламні щити, – розповів Суспільному директор комунального підприємства "Луцькреклама" Олександр Ковальський.

З його слів, проспект Соборності – це частина Луцька, де встановлена найбільша кількість рекламних щитів. На момент початку демонтажів тут було 120 бордів.

Скільки вже знесено, – каже Олександр Ковальський, – не рахували, але рішення про демонтаж приймають кожного засідання виконавчого комітету. Додає: демонтаж — це планове очищення проспекту від застарілих конструкцій, у яких закінчився термін дії дозвільних документів.

На проспекті Соборності у Луцьку демонтують рекламні щити
Проспект Соборності у Луцьку без рекламних щитів. Фото: Суспільне Луцьк

Зі слів керівника підприємства "Луцькреклама", на час дії воєнного стану міська влада зменшила ціну реклами на 50%, проте окремі підприємці перестали зовсім її платити.

"В майбутньому планується затвердити схему, департамент архітектури та містобудування її розробляє, і відповідно, до цієї схеми буде системно встановлена реклама, але це не буде відбуватися масово", – каже Олександр Ковальський.

Торік від розміщення реклами на вулицях Луцька міський бюджет отримав орієнтовно 13 мільйонів гривень.

Що відомо

  • У Луцьку в грудні минулого року на проспекті Соборності демонтували 25 білбордів, яким понад 20 років.
  • Торік у травні у Луцьку знесли 12 рекламних конструкцій, із яких чотири – демонтували через капітальний ремонт проспекту Волі та ще вісім – через відсутність дозвільних документів.
  • 4 листопада на проспекті Волі навпроти обласної філармонії демонтували два стенди з рекламою, що підсвічуються. У власників цих рекламних конструкцій закінчився термін дії дозволу на їх розміщення.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок