РФ знову змінила підхід до війни в Україні — розвідка Британії

РФ знову змінила підхід до війни в Україні — розвідка Британії

Армія РФ на війні в Україні
Армія РФ. Ілюстративне фото: АР

Протягом останніх тижнів Росія, ймовірно, змінила свій підхід до війни в Україні. Її кампанія тепер, вочевидь, насамперед спрямована на виснаження українських військових, а не на захоплення значних нових територій. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, розраховуючи на те, що перевага Росії в населенні та ресурсах врешті-решт виснажить Україну, зазначили у британській розвідці.

“Починаючи з 2014 року, стратегічна мета Росії в Україні, найімовірніше, була незмінною: контролювати свого сусіда. Протягом 2014-2021 років вона переслідувала цю мету шляхом підривної діяльності, розпалювання неоголошеної війни на Донбасі та анексії Криму. 24 лютого 2022 року Росія застосувала новий підхід і розпочала повномасштабне вторгнення з метою захоплення всієї країни та повалення її уряду”, — йдеться у звіті британських розвідників.

До квітня 2022 року Росія зрозуміла, що це не вдалося, і зосередилася на розширенні і формалізації свого панування над Донбасом і півднем. Вона досягла повільного і надзвичайно дорогого прогресу, відзначили у розвідці, додаючи, що протягом останніх тижнів Росія, ймовірно, знову змінила свій підхід.

Читайте також

"Лютий. Рік незламності": президент оприлюднив звернення зранку 24 лютого

"Основа нашої стійкості — люди". Залужний подякував українцям

В ООН підтримали українську "формули миру", проти РФ анонсували нові санкції. Роковини війни. Онлайн

РФ наступає на 5 напрямках, Сили оборони відбили близько 100 атак — Генштаб ЗСУ

На початок