Парламент затвердив санкції проти російських банків та фінкомпаній на 50 років

Парламент затвердив санкції проти російських банків та фінкомпаній на 50 років

Український парламент
Верховна Рада України. Фото: Детектор Медіа

Верховна рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського про застосування економічних санкцій проти російських фінансових установ.

Про це повідомив нардеп від фракції "Голос", перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк у Telegram.

"Парламент підтримав указ президента щодо застосування економічних санкцій до фінансових установ РФ. За – 325", — написав Ярослав Железняк.

Він уточнив, що санкції впроваджуються строком на 50 років і будуть застосовані до всіх банків, що зареєстровані та знаходяться в Росії.

Зокрема, йдеться про Центральний банк Росії, небанківські кредитні організації, операторів платіжних систем, професійних учасників фондового ринку, страхові компанії, інвестфонди та інші фінустанови, які зареєстровані та надають послуги у РФ.

Санкції передбачають заборону операцій з активами цих компаній, будь-яких ділових відносин, укладання контрактів і придбання цінних паперів.

На цьому тижні Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 22 лютого про запровадження секторальних санкцій проти всіх російських фінансових, у тому числі банківських установ строком на 50 років.

Читайте також

Зеленський підписав указ про санкції проти всіх фінустанов РФ

Зеленський запровадив санкції проти 333 росіян та Московської біржі

На початок