Парламент затвердив санкції проти російських банків та фінкомпаній на 50 років

Парламент затвердив санкції проти російських банків та фінкомпаній на 50 років

Український парламент
Верховна Рада України. Детектор Медіа

Верховна рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського про застосування економічних санкцій проти російських фінансових установ.

Про це повідомив нардеп від фракції "Голос", перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк у Telegram.

"Парламент підтримав указ президента щодо застосування економічних санкцій до фінансових установ РФ. За – 325", — написав Ярослав Железняк.

Він уточнив, що санкції впроваджуються строком на 50 років і будуть застосовані до всіх банків, що зареєстровані та знаходяться в Росії.

Зокрема, йдеться про Центральний банк Росії, небанківські кредитні організації, операторів платіжних систем, професійних учасників фондового ринку, страхові компанії, інвестфонди та інші фінустанови, які зареєстровані та надають послуги у РФ.

Санкції передбачають заборону операцій з активами цих компаній, будь-яких ділових відносин, укладання контрактів і придбання цінних паперів.

На цьому тижні Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 22 лютого про запровадження секторальних санкцій проти всіх російських фінансових, у тому числі банківських установ строком на 50 років.

Читайте також

Зеленський підписав указ про санкції проти всіх фінустанов РФ

Зеленський запровадив санкції проти 333 росіян та Московської біржі

На початок