У Франції учень напав з ножем на вчительку

У Франції учень напав з ножем на вчительку

У Франції учень напав з ножем на вчительку
Поліцейські охороняють доступ до приватної католицької школи після нападу на вчителя. 22 лютого. Фото: AP

У французькому місті Сен-Жан-де-Люз учень приватного католицького закладу Святого Томи Аквінського (Saint-Thomas d'Aquin) поранив ножем вчителя іспанської мови.

Видання Sud Oues повідомляє, що за свідченнями учнів школи, 16-річний другокурсник увійшов до класу з ножем та напав на вчителя. Поліція прибула до школи Святого Томи Аквінського разом із місцевим прокурором та заарештували учня. За даними прокуратури, від отриманих травм вчителька у віці п'ятдесяти років померла.

“Надзвичайні емоції після сьогоднішньої смерті вчителя середньої школи Святого Томи Аквінського у Сен-Жан-де-Люз. Мої думки про її родину, колег і студентів. Я їду на місце без зволікання”, — написав міністр національної освіти Пап Ндіайе в Twitter.

За інформацією Sud Oues, за учнем середньої школи спостерігали на психологічному рівні. Спочатку хлопця помістили під варту в поліцейській дільниці Сен-Жан-де-Люз, пізніше перевели до приміщення судової поліції Байонни.

Центр швидкої допомоги SAMU у школі Святого Томи Аквінського створили пункт медико-психологічної допомоги для учнів та вчителів.

Читайте також

На вокзалі в Парижі невідомий поранив ножем шістьох людей, серед яких був поліцейський

Авторка: Влада Колодій

На початок