Для України настав час піти у наступ — молодший міністр Збройних сил Британії

Для України настав час піти у наступ — молодший міністр Збройних сил Британії

Ексклюзивно
Джеймс Гіппі
. Молодший міністр Збройних сил Британії Джеймс Гіппі. Фото: UK Prime Minister / Тwitter

На думку Молодшого міністра збройних сил Сполученого Королівства Джеймса Гіппі, найближчим часом Україна мусить піти у контрнаступ. Про це він заявив Суспільному.

Гіппі наголосив, наразі українська армія має "стратегічну глибину" — налагоджену фінансову та збройну підтримку союзників, тож має показати успіхи на фронті. Вони, за його словами, спонукатимуть партнерів постачати більше зброї.

"Ця глибина продовжуватиме існувати, до поки громадяни цих країн бачать сенс у цій допомозі. Звісно Україна захоче показати своїм донорам, в тому числі фінансовим, що вона може зробити цю роботу. Зрозуміло, що зима та погода не сприяють цьому та інше. Проте саме час показати усім цим коментаторам та деяким політикам, які виступають проти допомоги. Саме час для заголовків, що Україна наступає", — сказав він.

Британський військовий наголосив, що уряд Британії продовжуватиме підтримувати Україну, зокрема навчати танкові екіпажі, артилеристів та пілотів винищувачів.

"Ми тренуємо українських бійців користуватися танками, бронемашинами, артилерією, машинами-амфібіями, а також у питаннях флоту у розмінуванні. Також не так давно ми анонсували, що ми готуватимемо пілотів. Щодо прогресу, то він хороший. Міністр оборони відвідував танкові екіпажі і вони все краще опановують техніку", — сказав Гіппі.

Раніше повідомлялось, що в Адміністрації США вважають, що переломний момент у війні в Україні варто очікувати вже цієї весни і підштовхують Київ, щоб він досяг значних успіхів на полі бою, поки зброя та допомога від Сполучених Штатів і союзників зростають.

Міністр оборони України Олексій Резніков з цього приводу нещодавно заявив, що контрнаступ України може розпочатися протягом двох місяців.

Видання Politico написало, що офіційні особи США вважають, що Україна має готуватися до завдання власного контрудару на тлі можливого повторного наступу Росії.

На початок