Четверо волинян здобули нагороди на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону

Четверо волинян здобули нагороди на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону

Четверо волинян здобули нагороди на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону
Четверо волинських спортсменів повернулися із чемпіонату України з лижних перегонів та біатлону для людей з інвалідністю з нагородами. Фото: Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт"

Четверо спортсменів з Волині здобули нагороди на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону для людей з інвалідністю, – розповів Суспільному начальник регіонального центру "Інваспорт" Віктор Галан-Ващук.

У змаганнях брали участь понад 70 спортсменів з 12 регіонів України.

Програма чемпіонату включала у себе три гонки: біатлонний спринт, а також лижні гонки з інтервальним стартом та вільним стилем. Загалом було розіграно 18 комплектів нагород (по три — у кожному класі для чоловіків та жінок).

У перший день змагалися спортсмени з порушеннями зору та ураженнями опорно-рухового апарату. У біатлонному спринті на 7,5 кілометрів волиняни здобули такі результати: Юлія Батенкова-Бауман здобула друге місце, Богдана Конашук та Ілона Варковець – треті.

У другий день чемпіонату, спортсмени змагалися у лижних перегонах, гонка з інтервальним стартом на дистанції 5 кілометрів. Перше місце посіла Богдана Конашук, Друге Юлія Батенкова-Бауман, третє – Ілона Варковець та Назар Шевчик.

В останній змагальний день чемпіонату України з лижних гонок та біатлону учасники змагалися у гонці вільним стилем на дистанції 10 кілометрів. Підсумкові результати волинян: Богдана Конашук – перше місце, Ілона Варковець, Юлія Батенкова-Бауман та Назар Шевчик — треті місця.

Що відомо

  • Волинянин Назар Шевчик здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону;
  • У складі Національної паралімпійської збірної України у перший змагальний день волинянка Богдана Конашук здобула бронзову нагороду з класу стоячи.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок