Попри тиск РФ на Сили оборони лінія фронту змін не зазнала — Зеленський

Попри тиск РФ на Сили оборони лінія фронту змін не зазнала — Зеленський

Попри тиск РФ на Сили оборони лінія фронту змін не зазнала — Зеленський
. Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський провів розширене засідання Ставки, де заслухав доповіді з передової від командувачів військ на найгарячіших напрямках. За його словами, попри увесь тиск на Сили оборони лінія фронту змін не зазнала.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

Головнокомандувач Залужний доповів щодо загальної фронтової ситуації та ворожих ракетних ударів по українських позиціях.

"Особливі емоції викликають доповіді щодо Донеччини, Луганщини. Робимо все, щоб стримати там ворожі атаки – постійні інтенсивні штурми, яких Росія не припиняє, хоча й зазнає там шалених втрат", — сказав Зеленський.

Генерал СирськийОлександр Сирський — Командувач Сухопутних військ доповів щодо Бахмутського та Лиманського напрямків. Жорстокі бої. Принципові бої. Робимо все, щоб підтримати наших хлопців. Генерал Тарнавський доповів щодо боїв на Авдіївському та інших напрямках. Окупанти застосовують там увесь спектр зброї проти наших хлопців, включно навіть зі сльозогінними гранатами. Але дуже важливо: попри увесь тиск на наші сили лінія фронту змін не зазнала", — сказав президент.

За його словами, були на Ставці доповіді й інших командувачів та керівників Сил оборони й безпеки. Наєв, "Північ", та ОСУВ "Одеса" Москальов.

Керівник ГУР МО Буданов доповів про реальну ситуацію "російських загравань із риторикою про стратегічну зброю".

"Зовнішня розвідка. Служба безпеки України. Сили МВС та Нацгвардії, прикордонна служба. Міністр оборони. Інші представники уряду.Тримаємо повну увагу до кожної деталі нашого плану оборони та амбіцій ворога", — сказав Зеленський.

Прем’єр-міністра України Денис Шмигаль розповів про ситуацію в енергетиці та процесу відновлення енергосистеми після російських ударів.

"Хочу відзначити: маємо хороші новини, хороші результати, і це – здобуток усіх наших енергетиків, ремонтників, представників центральної та місцевої влади, які виконували відповідні завдання. На більшості території України забезпечуємо енергетичні потреби людей і підприємств", — сказав він.

На початок